Menu lewa Menu prawa

Prawo gospodarcze

Strona główna » Zakres usług » Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze – Prawnik Olsztyn

Kancelaria Adwokacka – Adwokat Jacek Wit Lewczuk w Olsztynie oferuje pomoc prawną podmiotom gospodarczym. Doradzamy na każdym etapie prowadzenia działalności, w tym w fazie jej rozpoczynania, jak również w fazie schyłkowej. Wobec zmieniającej się sytuacji gospodarczej i zmian przepisów prawa w sferze dotyczącej prawa gospodarczego, wsparcie prawne powinno mieć dla przedsiębiorców szczególne znaczenie. W świetle częstych zmian norm prawnych, każda działalność gospodarcza obarczona jest ryzykiem popełnienia błędu, a co za tym idzie, naruszenia przepisów. Kancelaria Adwokacka adwokata Jacka Wita Lewczuka pomaga w przeprowadzeniu wszelkich elementów czynności prawnych w sprawach gospodarczych oraz handlowych, w zależności od potrzeb klientów. Prawnik Olsztyn oferuje także pomoc w formie porad prawnych, doradza jaką formę działalności wybrać w zależności od potrzeb i wymagań przedsiębiorców.

Klienci Kancelarii Adwokackiej w Olsztynie mogą liczyć na pomoc w następujących obszarach prawa gospodarczego:

  • tworzenie umów handlowych
  • sądowa windykacja należności
  • zwalczanie nieuczciwej konkurencji
  • prowadzenie sporów sądowych

Kancelaria Prawna w Olsztynie wspiera przedsiębiorców i do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Opracowuje strategię najbliższą oczekiwaniom swoich Klientów. Zapewnia pomoc prawną dobierając najbardziej korzystne rozwiązania, informuje oraz informuje o wszelkich zmianach z zakresu norm prawnych, mających wpływ na prowadzenie biznesu w danej branży. Kancelaria reprezentuje przedsiębiorców w sporach sądowych z wierzycielami. Usprawnia i chroni interesy, pozwalając skierować uwagę Klienta na prowadzenie i rozwijaniu działalności biznesowej.

Osoby zainteresowane poradą prawną zapraszamy do kontaktu mailowego: adwokat.lewczuk@onet.pl lub telefonicznego: 507 514 650, jak również do Kancelarii Prawnej w Olsztynie ul. A. Mickiewicza 4 lok 210

Kontakt

Adwokat Jacek Wit Lewczuk
ul. A. Mickiewicza 4 lok. 210
10-549 Olsztyn

tel.: 507 514 650
e-mail: adwokat.lewczuk@onet.pl

Nr rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 90 1020 3541 0000 5402 0281 7088