Menu lewa Menu prawa

Prawo cywilne

Strona główna » Zakres usług » Prawo cywilne

Prawo cywilne – Kancelaria prawna Olsztyn

Prawo cywilne jako jedna z najszerszych dziedzin prawa reguluje stosunki majątkowe i osobiste pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Najczęściej, są to spory związane z szeroko pojętym zawieraniem, wykonywaniem i rozwiązywaniem umów, kwestie dotyczące własności, itp. Nieustannie, z prawem cywilnym do czynienia ma każdy z nas, wykonując najbardziej prozaiczne czynności dnia codziennego. Obecnie, wiele osób próbuje rozwiązywać swoje sprawy, posiłkując się ogólnodostępnymi informacjami zamieszczonymi w internecie. Choć z pozoru podobna, każda ze spraw może być jednakże inna, różniąc się nieistotnymi na pierwszy rzut oka szczegółami. Nie powinno się tym samym stosować samodzielnych, szablonowych rozwiązań, gdyż mogą one przynieść daleko idące konsekwencje, doprowadzając niejednokrotnie do skutku odwrotnego od pierwotnie zamierzonego. Częstokroć i tak dochodzimy do wniosku, że fachowa pomoc prawna jest niezbędna w rozwiązaniu naszego problemu. Czasem wystarczająca jest konsultacja lub porada prawna, zasięgnięta odpowiednio wcześnie.
Nasza Kancelaria Prawna Olsztyn pomaga w sporządzaniu pozwów, umów, wniosków i opinii. Gwarantujemy pełną obsługę prawną na każdym etapie postępowania.

W ramach świadczonej pomocy prawnej znajduje się m.in.:

  • konstruowanie umów i opinii prawnych
  • ochrona dóbr osobistych
  • sprawy o zapłatę
  • zniesienie współwłasności
  • o zapłatę odszkodowania
  • sprawy spadkowe

W sferze prawa cywilnego adwokat Olsztyn prowadzący działania w zakresie kancelarii prawnej zajmuje się kompleksową obsługą prawną, udzielając porad prawnych w siedzibie kancelarii czy też reprezentując klientów przed sądami.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta profesjonalnej porady prawnej zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w Olsztynie ul. A. Mickiewicza 4 lok 210,
mail: adwokat.lewczuk@onet.pl lub telefon: 507 514 650

Kontakt

Adwokat Jacek Wit Lewczuk
ul. A. Mickiewicza 4 lok. 210
10-549 Olsztyn

tel.: 507 514 650
e-mail: adwokat.lewczuk@onet.pl

Nr rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 90 1020 3541 0000 5402 0281 7088