Menu lewa Menu prawa

Błędy medyczne

Strona główna » Zakres usług » Błędy medyczne

Błędy medyczne – Kancelaria Prawna Olsztyn

W ramach usług świadczonych przez Kancelarię Prawną – Adwokat Jacek Wit Lewczuk, udzielamy pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wyniku błędów medycznych. Błędy medyczne powodują często bardzo poważne ubytki na zdrowiu, a dochodzenie roszczeń w tej materii wymaga gruntownego i głębokiego postępowania dowodowego. Bez rzetelnej wiedzy i doświadczenia ciężko jest samodzielnie uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie czy też zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę oraz uzyskać rentę. Zwykle nie gromadzimy skrupulatnie dokumentacji medycznej, faktur, paragonów za leki, rehabilitację, czy wizyty lekarskie. Jest to jednak niezwykle istotne, stanowiąc punkt wyjścia do zgromadzenia odpowiedniego materiału dowodowego na potrzeby procesu, finalnie mając wpływ na jego końcowe rozstrzygnięcie.

Nasza Kancelaria Prawna w Olsztynie oferuje:

  • reprezentowanie pacjenta poszkodowanego w wyniku błędu medycznego (pomagamy uzyskać rekompensatę za ból i cierpienie fizyczne i psychiczne, zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji itd.)
  • reprezentowanie lekarzy

Klient pokrzywdzony wskutek błędów medycznych może dochodzić swoich praw oraz żądać zwrotu kosztów związanych z rehabilitacją, kosztów transportu na zabiegi, dodatkowe zabiegi medyczne wynikające z błędu medycznego. Jeżeli wskutek owego błędu poszkodowany nie ma możliwości powrotu do pracy, może rościć sobie prawo do renty, kosztów nabywania nowego zawodu, utraty wynagrodzenia. Często nabywanie nowych kwalifikacji bywa niemożliwe, wtedy za znaczne obniżenie komfortu życia lub jego brak także może domagać się zadośćuczynienia. Błędy medyczne to coraz częściej spotykane zdarzenia, przykre i dramatyczne, spowodowane przez osoby oraz instytucje do których mamy zaufanie, powierzając w ich ręce nasze życie i zdrowie.

Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą prawnika, oferujemy poradę prawną oraz konsultacje. Podejmiemy się również prowadzenia procesu sądowego.
Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej w Olsztynie ul. A. Mickiewicz 4 lok 210,
mail: adwokat.lewczuk@onet.pl lub telefon: 507 514 650

Kontakt

Adwokat Jacek Wit Lewczuk
ul. A. Mickiewicza 4 lok. 210
10-549 Olsztyn

tel.: 507 514 650
e-mail: adwokat.lewczuk@onet.pl

Nr rachunku bankowego:
PKO Bank Polski 90 1020 3541 0000 5402 0281 7088